کفپوش های مدرن و فانتزی

کفپوش های مدرن و فانتزی

در طراحی دکوراسیون مثل خیلی از رشته های هنری خلاقیت و نوآوری حرف اول را می زند. کفپوش های چوبی و سنگی را در مکان های اداری و مسکونی بسیار دیده ایم ولی یک مدل کفپوش شیشه ای و آینه ای را می خواهیم به تصویر بکشیم که خلاقیت و نبوغ بسیاری در طراحی آن بکار گرفته شده است.
دیوار پوش در تهران
کفپوش شیشه ای شیک و مدرن

در طبقه دوم یک آزمایشگاه که در آمریکای لاتین قرار دارد از کفپوش با طراحی و متریال جدید و نو بهره برده شده است. همانطور که می بینید طراح و معمار این آزمایشگاه ، کف اتاق انتظار آزمایشگاه را با پایه و ورقه های فلزی و فولادی به شکل مربع هایی با سایز یکسان تقسیم کرده اند یا به اصطلاح شبکه بندی کرده اند. سپس فضای خالی موجود در داخل این مربع ها را با خرده های شکسته آینه پر کرده اند. و در مرحله نهایی این شبکه های مربع شکل با شیشه های نشکن، گاردگیری و رویه بندی شده است تا در نهایت نمایی به دست بیاید به شکل همان چیزی که در این تصاویر می بینید.

طرح جدید کفپوش داخلی

در بیان علت جذابیت این کفپوش شیشه ای و فانتزی می توان به دو مورد اشاره کرد. مورد اول عمق و فاصله ای است که به واسطه وجود فریم های شیشه ای در این کفپوش ایجاد شده است و مورد دوم شفافیت و انعکاس نوری است که خرده آینه ها می توانند به فضا هدیه کنند. تعریفی را که از تزیینات فانتزی داریم را نقطه به نقطه در این کفپوش شیشه ای و آینه ای می بینیم. تصور ما از آینه کاری ، نصب و چیدمان صفحه های جیوه ای بزرگ در گوشه و کنار منزل بود ولی سبک های جدیدی از آینه بندی در دکوراسیون داخلی را شاهد هستیم که نوآوری در آنها حرف اول را می زند.

مرکز فروش دیوارپوش در تهران

Top
لطفا امتیاز دهید: