رنگ کردن دیوار آشپزخانه با رنگای شاد

رنگ کردن دیوار آشپزخانه با رنگای شاد

ما ایرانی ها معمولا از رنگ های شاد فراری هستیم چه در طرز پوشش شخصی و چه در انتخاب رنگ زمینه برای دکوراسیون داخلی خانه. همین عدم استقبال مصرف کننده از طرحهای شاد باعث شده که کارگاه ها و شرکت های تولیدی، رنگ آمیزی کابینت آشپزخانه را روی طرح های خنثی مثل سفید و کرم یا قهوه ای بگذارند. وقتی راجع به کم تنوعی و کمبود رنگ های شاد و متنوع، بین نمونه مدل ها از آنها سئوال می کنیم می گویند بازار عرضه و تقاضا تمایلی به سمت آشپزخانه رنگارنگ نشان نمی دهند.

دیوارپوش در تهران

نمی دانیم این یک سنت است که نسل به نسل و سینه به سینه انتقال پیدا کرده است یا یک نوع نگرش دکوراسیونی از نوع ایرانی ؟ حقیقتا دیگر خودمان هم باور کرده ایم که اگر رنگ هایی مثل زرد و قرمز و آبی را به دکوراسیون آشپزخانه اضافه کنیم گناه کبیره مرتکب شده ایم. از ما می شنوید دیگر وقت آن رسیده است که تابو شکنی کنیم و برای شروع کجا بهتر از مطبخ ؟ خانم های خانه دار، در آشپزخانه ریش و قیچی دربست در دستان شماست همت کنید و رنگ بندی کابینت آشپزخانه منزل خود را به سمت انتخاب های شاد و جذاب تر هُل بدهید.


رنگ های شادی مثل سبز و قرمز یا آبی و زرد در کنار رنگ های خنثی و سرد قرار گرفته اند. این قرارگیری دوگانه و ترکیبی در دکوراسیون آشپزخانه و روی بدنه کابینت ها باعث شده تا نه سیخ بسوزد و نه کباب. یعنی هم سنگینی و کلاس آشپزخانه حفظ شده است و هم طراوت و شادابی به بهترین شکل به فضای آشپزخانه وارد شده است.

مرکز فروش دیوار پوش در تهران

Top
لطفا امتیاز دهید: