انواع تخت خواب تاشو دیواری

انواع تخت خواب تاشو دیواری

در سال های اخیر کمبود جا و فضا در آپارتمان ها و خانه ها تقریبا به امری عادی تبدیل شده و ساکنان این مدل واحدهای مسکونی سعی دارند به هر شکل ممکن خود را با شرایط موجود وفق بدهند. البته طراحان در کارخانه های تولیدی مصنوعات و لوازم چوبی خانگی هم بیکار ننشسته اند و سعی دارند تا با ایده ها و ابداعات خود تا حد زیادی این مشکل کمبود فضا را حل و فصل کنند. موضوع اصلی بحث ما در اینجا تخت خواب تاشو است که قانون استتار را بصورت تمام و کمال رعایت کرده است. طراحی و ساخت بعضی از این مدل تخت خواب های تاشو و دیواری به قدری حرفه ای، با سلیقه و شیک انجام شده است که حتی کسانی هم که کمبود فضا ندارند را هم به سمت خود جذب می کنند.

مبلمان کامل اتاق خواب با طراحی کمجا

این مدل تخت خواب تاشو یک نفره که در واقع میتوان گفت یک ست کامل است شامل سرویس خواب، میز تلویزیون و کتابخانه می شود. این محصول چوبی، طراحی جالبی دارد میز تلویزیون حالت کشویی و ریلی دارد و در یک مدار افقی به چپ و راست حرکت می کند وقتی میز تلویزیون در سمت راست قرار میگیرد تخت آماده استفاده می شود و وقتی میز در سمت چپ است تخت خواب مخفی می شود.
فروش دیوار پوش در تهران
تخت خواب تاشو دیواری برای اتاق پذیرایی کم جا

خیلی وقت ها پیش می آید که میزبان میهمانانی برای چند روز متوالی باشیم. اینجاست که حضور یک تخت تاشو دو نفره در اتاق نشیمن می تواند راه گشا باشد و سرویس دهی به مهمانان را ساده تر و جذاب تر کند. اتاق خواب مستقل و تخت خواب یدک چیزی نیست که در همه خانه ها بتوان یافت اینجاست که ارزش این مدل مبلمان های تاشو و کمجا مشخص می شود.

تخت خواب تاشو اتاق نوجوانان

این هم یک سرویس خواب تمام عیار برای اتاق خواب نوجوانان است که تمام نیازهای روزمره این گروه سنی را با طراحی هوشمندانه ای که دارد فراهم می کند. میز تحریر و لپ تاپ به همراه کمد کشویی و تخت خواب تاشو می تواند در قالب یک محصول چند کاره به اتاق خواب فرزند شما اضافه شود.

تخت خواب دیواری و تاشو اتاق کودک

اگر در اتاق خواب کودک خود با کمبود فضا مواجه هستید باید گفت که بهترین مُسکن برای درمان این مشکل، استفاده از تخت های تاشو است. تخت تاشو اتاق کودک وقتی جمع می شود عملا فضا را برای بازیگوشی بچه ها باز می کند و اتاق کودک را از حالت قناصی خارج می کنند.

مبلمان تخت خوابشو شیک و مدرن

تخت خواب های تاشو دیواری برای خانه های سوئیت شکل و کوچک که در بعضی موارد حتی اتاق خواب مستقل هم ندارند یک گزینه ایده آل و ضروری هستند.

تخت خواب تاشو دیواری عروس

برای اینکه در اتاق خواب، فضا برای چیدمان مبلمان های دیگر و سلطنتی جلوه دادن دکوراسیون باز شود راهی وجود ندارد جز اینکه از تخت خواب های کمجا و تاشو دیواری بهره برد. در این شرایط است که می توانید یک یا دو مبل نشیمن را هم به چیدمان اتاق خواب خود اضافه کنید و در طول روز اتاق خواب را به اتاق نشیمن تبدیل کنید.

مرکز فروش دیوار پوش در تهران

Top
لطفا امتیاز دهید: